logo2

„Be Active Dentist Tribune” to jedyny w swoim rodzaju projekt wydawniczy, którego pomysłodawcami oraz autorami artykułów są młodzi lekarze i studenci, co gwarantuje, że „Be Active Dentist Tribune” jest jedynym na rynku głosem wszystkich Aktywnych Dentystów.

Kwartalnik w formie elektronicznej dociera do większości studentów i młodych lekarzy stomatologii w Polsce, a w formie drukowanej dystrybuowany jest bezpłatnie we wszystkich oddziałach PTSS i podczas wydarzeń organizowanych przez Be Active Dentist. Opiekę merytoryczną i patronat nad magazynem sprawuje Fundacja Be Active oraz Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii.

W magazynie publikowane są artykuły w trzech głównych działach:

  1. BE czyli to, czego możesz spodziewać się w każdym numerze (wywiady z ciekawymi osobami, sprawozdania z życia BAD i PTSS, , zapowiedzi kursów i konferencji)
  1. ACTIVE czyli stomatologia i stomatolodzy w mniej oficjalnym ujęciu (pasje naszych koleżanek i kolegów,relacje z podróży, opowiadania o przygodach, konkursy z nagrodami).
  1. DENTIST czyli dział bardzo naukowy i bardzo merytoryczny (prace naukowe studentów i młodych lekarzy, nowości produktowe na rynku stomatologicznym, ciekawostki stomatologiczne).

Zapraszamy do udziału w projekcie!

Najnowszy numer BADT

Najnowszy numer BADT

Dołącz do nas

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
WordPress Image Lightbox Plugin